wersja testowa serwisu

16-latek bez prawa jazdy rozbił samochód dziadka. Był pijany? Policja wydała komunikat w tej sprawie

16-latek bez prawa jazdy rozbił samochód dziadka. Był pijany? Policja wydała komunikat w tej sprawie
16-latek prawdopodobnie był pijany

16 – latek, który nie miał uprawnień do kierowania dachował jaguarem na drodze W-703. Po zdarzeniu nieletni trafił do jednego z łódzkich szpitali. Wszystkie okoliczności tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone przez łęczyckich policjantów pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Do zdarzenia doszło 14 marca 2020 roku około godz. 22.30 na drodze wojewódzkiej nr 703 w miejscowości Marynki (gm. Góra Św. Małgorzaty). Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 16 – latek kierując Jaguarem, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z jezdni na pobocze, dachowało i zatrzymało się w przydrożnym rowie. Nieletni został przetransportowany do jednego z łódzki szpitali. Poza nim w pojeździe nie było innych osób.

- Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Policjanci zabezpieczyli ślady zdarzenia oraz ustalili, że 16-latek nie ma prawa jazdy, a pojazd jest własnością dziadka. W związku z podejrzeniem, że mógł być pod działaniem alkoholu została pobrana mu krew do analizy. Wszystkie okoliczności tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone przez łęczyckich policjantów pod nadzorem miejscowej prokuratury. Dodatkowo jednym z celów dalszego postępowania będzie wyjaśnienie okoliczności udostępnienia pojazdu nieletniemu - informują łęczyccy policjanci.

Zdjęcia z miejsca wypadku:
...

Nowe ele24 - Wiadomości - Poważny wypadek na drodze Łęczyca - Piątek. Rozbite auto, kierowcą pijany 16-latek bez prawa jazdy

Wszystkie służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego, który miał miejsce po godzinie 23:00 na drodze wojewódzkiej nr 703. Pomiędzy Kwiatkówkiem, a Marynkami samochód osobowy marki Jaguar S-Type Wypadł z drogi i rozbił się w rowie. Ja