wersja testowa serwisu

Akcja charytatywna "Łączy nas jeden cel" inna niż zwykle, ale z sukcesem. Doposażono oddział dziecięcy w łęczyckim szpitalu

Akcja charytatywna "Łączy nas jeden cel" inna niż zwykle, ale z sukcesem. Doposażono oddział dziecięcy i noworodków w kutnowskim szpitalu

Za nami kolejna odsłona akcji charytatywnej "Łączy nas jeden cel". Ze względu na sytuację epidemiologiczną odbyła się ona w odmienionej formie.

- Ruszyliśmy na początku kwietnia, niestety na zaistniałą sytuację 20 kwietnia przenieśliśmy nasze działania do sieci. Z tego tytułu uzyskaliśmy 800 zł. 1 czerwca ruszyliśmy z lokalną akcją towarzyszącą #SportOneShot. Ponad 80 osób wzięło udział w zmaganiach sportowych, dedykowanych w szczytnym celu. Gdzie z tego sportowego przedsięwzięcia uzyskaliśmy dodatkowe 1700,04 zł. Na ostatni dzwonek Mateusz Olejniczak i jego "Chrosno Cup" dorzucił cegiełkę 276,05 zł. Czyli reasumując wszystko uzyskaliśmy 2776,09 zł - opowiada Przemysław Tobolczyk ze Stowarzyszenia "Łączy nas jeden cel".

Z zebranych pieniędzy zakupiono następujące rzeczy:
- 2 nowoczesne termometry wielofunkcyjne na podczerwień z natychmiastowym pomiarem, Firmy VITAMMY.
- 4 inhalatory pneumatyczne z pełnym wyposażeniem dla dzieci i dorosłych, Firmy Flaem.
- 3 nowoczesne pulsometry napalcowe z bezpośrednim odczytem ci czytelnym wyświetlaczem LCD.
- 2 stetoskop(y) z podwójną głowicą ze stali nierdzewnej.
- 2 funkcjonalne podgrzewacze do butelek z elektronicznym wyświetlaczem.
- 3 antybakteryjne żele do rąk 450ml.
- profesjonalną wagę elektroniczną dla niemowląt w momencie narodzin.
- profesjonalną ekonomiczną wagę łazienkową.

Pierwotnie sprzęt miał trafić na oddział dziecięcy i noworodków w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym, jednak aktualnie oddział ten, ze względu na przekształcenie placówki w zakaźną, jest nieczynny. W związku z tym Stowarzyszenie "Łączy nad jeden cel" postanowiło wesprzeć najbliższy lokalny szpital, który znajduje się w Łęczycy.

- Jeszcze raz z całego serca dziękujemy wszystkim za zaufanie i pomocną dłoń w realizacji zadania charytatywnego jakim była akcja charytatywna "ŁNJC" 4. Życzymy dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze i do następnego! - dziękuje Ekipa "Łączy nas jeden cel".