wersja testowa serwisu

[AKTUALIZACJA] Czołowe zderzenie aut w Krzyszkowicach. Znamy komunikat policji

Stra-poarna-noc

Policjanci z łęczyckiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Krzyszkowice. Tam na drodze W-702 zderzyły się trzy auta osobowe. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

Do zdarzenia doszło 18 lutego 2020 roku tuz po godz. 18.00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca oplem corsa jadać w kierunku Zgierza podczas omijania pojazdu fiat zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z jadącym w stronę Piątku oplem vectra. W wyniku wypadku 25 – letnia kobieta i 19 – letni kierowca opla trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 49 – letni kierowca fiata nie doznał obrażeń. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Droga na czas zabezpieczania śladów była zablokowana w obu kierunkach do godz. 21.30. Policja wyznaczyła objazdy. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych.