wersja testowa serwisu

[AKTUALIZACJA] Tragiczny wypadek w Kutnie. Nie żyją dwie kobiety, trzy kolejne osoby trafiły do szpitala

262-107391

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kutnie wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło 2 lutego na obwodnicy Kutna. W wyniku zdarzenia zginęły dwie kobiety.

W niedzielę, 2 lutego około godz. 15.50 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Kutna, drodze krajowej nr 60a.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem BMW 23 - letni mężczyzna, z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem marki Volkswagen Passat - informują kutnowscy policjanci. - W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zmarły dwie kobiety – 21 letnia pasażerka BMW i 30-letnia pasażerka Volkswagena. Kierowcy oraz 4-letnie dziecko podróżujące Volkswagenem zostali zabrani z obrażeniami do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drodze oraz o ograniczone zaufanie do innych kierujących. Należy jeździć bezpiecznie, z prędkością dostosowaną do panujących warunków – natężenia ruchu, pogody, stanu nawierzchni. Apelujemy o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Przypominamy wszystkim użytkownikom dróg, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych – od decyzji, które podejmujemy.