wersja testowa serwisu

Alkoholowa libacja w Piotrkowie Trybunalskim. 15-latka miała blisko 2 promile

Alkoholowa libacja w Piotrkowie Trybunalskim. 15-latka miała blisko 2 promile

Piotrkowscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań. Okazało się, że uczestnicy hałaśliwej imprezy byli nietrzeźwi. Pod wpływem alkoholu były cztery nieletnie dziewczyny obecne w mieszkaniu.

25 marca około godziny 22:20 policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej w jednym z mieszkań przy ul. Ściegiennego w Piotrkowie Trybunalskim. Pod wskazanym adresem zastali 38-letnią właścicielkę mieszkania oraz jej 33-letniego partnera, który podczas legitymowania wprowadzał w błąd funkcjonariuszy co do swoich danych.

W mieszkaniu przebywał także pełnoletni syn kobiety, wraz z 20-letnim kolegą oraz cztery dziewczyny: trzy 15-latki i jedna 16-latka. Policjanci sprawdzili trzeźwość osób obecnych w mieszkaniu.

- Oprócz syna właścicielki mieszkania, wszyscy uczestnicy imprezy byli nietrzeźwi. Jedna z 15-latek wydmuchała blisko 2 promile alkoholu - informują policjanci. - Decyzją wezwanego na miejsce pogotowia ratunkowego 15-latka została przewieziona do szpitala, z uwagi na stan upojenia alkoholowego. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające dotyczące zakłócania ciszy nocnej, wprowadzenia funkcjonariusza w błąd co do własnej tożsamości. Zostanie także przeprowadzone postępowanie karne w sprawie rozpijania małoletnich oraz demoralizacji, o której zostanie zawiadomiony sąd.