wersja testowa serwisu

Był pod wpływem amfetaminy, przewoził narkotyki. Wpadł podczas rutynowej kontroli

kajdanki

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy podczas nocnej służby zatrzymali 22-letniego kierującego pojazdem marki Mercedes, który znajdował się pod działaniem amfetaminy, a także był w posiadaniu tego narkotyku. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, teraz usłyszy zarzuty.

Minionej nocy, z 3 na 4 września, w miejscowości Sójki (gm. Strzelce), policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy zatrzymali do kontroli kierującego Mercedesem. Podczas interwencji, 22-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego swoim zachowaniem wzbudził u funkcjonariuszy podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem alkoholu bądź narkotyków. Przypuszczenia potwierdziły się. Badanie wykonane przez mundurowych wykazało obecność amfetaminy w jego organizmie. Ponadto, policjanci znaleźli w pojeździe woreczek z amfetaminą.

22-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy oraz pobrano w szpitalu krew do badań. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających oraz prowadzenie pojazdu pod ich wpływem może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

info: KPP w Kutnie