wersja testowa serwisu

Chcesz zdobyć wykształcenie w dobrym zawodzie? LOGOS oferuje kierunki, po których bez problemu znajdziesz dobrze płatną pracę

Chcesz zdobyć wykształcenie w dobrym zawodzie? LOGOS oferuje kierunki, po których bez problemu znajdziesz dobrze płatną pracę

Wykształcenie jest jednym z podstawowych elementów, które mają wpływ na nasze życie. Bardzo często to dzięki niemu zdobywamy pracę, która pozwala nam na swobodne funkcjonowanie i zapewnienie odpowiedniego bytu naszym najbliższym.

Na polskim rynku można wyodrębnić pewną grupę zawodów, w których zapotrzebowanie pracowników jest bardzo duże, co znacząco przekłada się także na wysokość oferowanych płac. W związku właśnie z ilością poszukiwanych pracowników na konkretne stanowiska, Szkoła Policealna LOGOS, przygotowała ofertę odpowiadającą rynkowi.

Szkoła działa od 2018, kształcąc przez ten czas osoby, które bez problemu znajdują pracę w zawodach, w których jest duże zapotrzebowanie na pracowników.

W ofercie, znajdują się takie kierunki jak:

 • Technik masażysta
 • Terapeuta zajęciowy
 • Opiekun medyczny
 • Technik usług kosmetycznych
 • Asystentka stomatologiczna
 • Higienistka stomatologiczna

Szkoła współpracuje również z nauczycielami języka angielskiego - zawodowego.

Nauka w Szkole Policealnej LOGOS jest całkowicie bezpłatna.

Absolwenci szkoły otrzymują świadectwo ukończenia szkoły policealnej oraz dyplom (wraz z opisem polsko - angielskim), potwierdzający kwalifikacje w zawodzie oraz świadectwo potwierdzające kwalifikacje zawodowe po zdanym egzaminie państwowym.

- Naszym zadaniem jest kształcić profesjonalną kadrę, która będzie elastycznie reagowała na zmieniające się wymogi rynku pracy - słyszymy od władz szkoły.

Co ważne, zdawalność egzaminów państwowych, sięga aż 90 procent, co świadczy o wysokiej jakości kształcenia.

Z okazji naboru 2021/2022, władze szkoły przygotowały specjalną ofertę dla osób, które zapiszą się na zajęcia.

Pierwsze 12 osób, które zapiszą się na dowolny kierunek medyczny, w terminie od 15 do 31 sierpnia 2021 roku, otrzymają atrakcyjny, wysokiej jakości TABLET.

Rekrutacja na rok szkolny 2021/ 2022 to bezpłatne kierunki, na które nie jest wymagana matura. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej.

Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy skontaktować się z sekretariatem, pod numerem telefonu:

 • 530-389-770 lub
 • odwiedzić szkołę osobiście pod adresem:
  Łęczyca ul. Przedrynek 8 (II piętro , pokój 315)
  godz 08:00- 16:00
  e- mial : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.