wersja testowa serwisu

Dramatyczne sceny pod Kutnem. Kobieta chciała popełnić samobójstwo, w ostatniej chwili uratowali ją policjanci

Dramatyczne sceny pod Kutnem. Kobieta chciała popełnić samobójstwo, w ostatniej chwili uratowali ją policjanci

Dzięki natychmiastowej interwencji policjantów z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego kutnowskiej komendy żyje 59-letnia mieszkanka powiatu kutnowskiego. Kobieta usiłowała odebrać sobie życie. Funkcjonariusze niemal w ostatniej chwili zapobiegli tragedii.

We wtorek, 10 marca około godz 13.30 oficer dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał niepokojące zgłoszenie. Przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęła informacja od kobiety, że jej siostra chce popełnić samobójstwo. Oficer dyżurny natychmiast wysłał policjantów pod wskazany adres.

- Mundurowi przeszukali miejsce zamieszkania kobiety, jednak nigdzie jej nie było. Czujność funkcjonariuszy nie pozwoliła im odjechać. Sprawdzali wszystkie możliwe pomieszczenia w pobliżu. Weszli na strych, gdzie znaleźli lokatorkę, która na szyi miała zaciśniętą pętlę. Nie było z nią już kontaktu - czytamy w komunikacie KPP w Kutnie,

Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania i uwolnili kobietę, która po chwili zaczęła odzyskiwać świadomość. Policjanci wezwali pogotowie. Kobieta trafiła pod specjalistyczną opiekę medyczną. Tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów żyje.