Dużo emocji i wiele bramek w Strzegocinie. Poznaliśmy zwycięzcę turnieju o Puchar Wójta Gminy Kutno

strzegocin-glowne

W Strzegocinie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójt Gminy Kutno. O zwycięstwo walczyło sześć zespołów.

Wiele emocji, piękne akcje i bramki towarzyszyło dzisiejszemu Turniejowi Piłki Nożnej, w którym najcenniejszym trofeum był Puchar Wójt Gminy Kutno, Justyny Jasińskiej. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Po dwie najlepsze ekipy awansowały do półfinałów.

W końcowym rozrachunku najlepsi okazali się gracze Fair Play Kutno, którzy w wielkim finale pokonali LZS Wojszyce 1:0. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy z Byszewa, którzy w meczu o 3. miejsce w stosunku 4:2 wygrali z Borkiem Strzegocin. W zawodach rywalizowały także drużyny Young Boys Kutno i OSP Leszczynek.