wersja testowa serwisu

Dzisiaj startuje I Zlot FoodTrucków w Łęczycy. Do naszego miasta przyjechały najlepsze restauracje z kraju

120189402_2761544564103292_1143843231487258581_n

Ten weekend będzie niemal w stu procentach należał do amatorów dobrego jedzenia. Na Placu Tadeusza Kościuszki w Łęczycy odbędzie się Zlot FoodTrucków.

Od godzin porannych na Placu Kościuszki rozkładają się mobilne restauracje. Burgery, lemoniady, podpłomyki, frytki belgijskie, sushi, zapiekanki, burrito i wiele innych przysmaków będzie czekać na mieszkańców naszego miasta.

- Przyjadą najlepsze mobilne restauracje z całej Polski, które swoją różnorodnością serwowanych dań rozpieszczą Wasze podniebienia. Zabierzemy Was w kulinarną podróż dookoła świata - mówią organizatorzy. - Zabierajcie rodziny, znajomych i przyjaciół. O atrakcjach towarzyszących będziemy informować na bieżąco. Już teraz rezerwujcie cały weekend.

FootTrucki będą dostępne dla łęczycan w sobotę i niedzielę od godziny 12:00.