wersja testowa serwisu

Groźny wypadek na Targowej w Rawie Mazowieckiej. Auto zderzyło się z motocyklem

255-131173
fot. KPP w Rawie Mazowieckiej

Rawscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, w wyniku którego motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 

W poniedziałek, 7 czerwca około godziny 13:45 dyżurny rawskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty. Do zdarzenia doszło w Rawie Mazowieckiej na ulicy Targowej. Policjanci skierowani na miejsce wstępnie ustalili, że 26-letnia kierująca Audi A4, skręcając w lewo, na skrzyżowaniu z drogą dojazdową do parkingu jednego z marketów nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 33-latkowi kierującemu motocyklem Suzuki. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał motocyklista, który przewieziony został do Szpitala w Skierniewicach.

- Pracujący na miejscu śledczy przesłuchali świadków zdarzenia, wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów biorących w nim udział - informuje mł. asp. Małgorzata Lewandowska. - Sezon motocyklowy w pełni, więc rawscy policjanci apelują zarówno do kierujących samochodami, jak i fanów jednośladów o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach oraz wzajemny szacunek.