wersja testowa serwisu

Groźny wypadek w Dominikowicach. Ciężarówka wypadła z drogi i uderzył w drzewo

Groźny wypadek w Dominikowicach. Ciężarówka wypadła z drogi i uderzył w drzewo
fot. KP PSP w Poddębicach

Wszystkie służby ratunkowe pracowały dzisiaj (20 kwietnia) w miejscowości Dominikowice (gm. Poddębice), gdzie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Zgłoszenie w tej sprawie do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Poddębicach wpłynęło kilko minut po godzinie 8:00. Centrum Powiadamiania Ratunkowego przekazało, że na drodze wojewódzkiej nr 473 doszło do zdarzenia z udziałem pojazdu ciężarowego, w wyniku którego została poszkodowana jedna osoba.

- Zgodnie z obowiązującymi procedurami do działań zadysponowano całą obsadę Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Poddębicach oraz najbliższe OSP. Po przyjeździe na miejsce zastano samochód ciężarowy wraz z naczepą, który po uderzeniu w drzewo znajdował się w przydrożnym rowie, osoba poszkodowana (kierowca) znajdował się poza pojazdem. Po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu przez ratowników z JRG Poddębice, został on przekazany przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego - informują strażacy.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

fot. KP PSP w Poddębicach