wersja testowa serwisu

Tragiczny wypadek w gminie Nowa Brzeźnica. Auto potrąciło młodą rowerzystkę, kobieta zmarła w szpitalu

Groźny wypadek w gminie Nowa Brzeźnica. Auto potrąciło młodą rowerzystkę, kobieta zmarła w szpitalu

Policjanci ustalają przyczyny wypadku drogowego z udziałem 20-letniej rowerzystki, która w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują do wszystkich kierowców o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

16 maja w Dubidzach w gminie Nowa Brzeźnica, na drodze wojewódzkiej nr 483, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 20-letniej rowerzystki, mieszkanki Gminy Nowa Brzeźnica. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący Renault Megane, 53-letni mieszkaniec Gminy Sulmierzyce, podczas wykonywania manewru wyprzedzania rowerzystki, jadąc w tym samym kierunku, uderzył w nią.

- 20-latka nieprzytomna w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala. Kierujący Renault był trzeźwy. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia w tej chwili dokładny przebieg zdarzenia. Niestety młoda kobieta pomimo walki o jej życie w wyniku poniesionych obrażeń 18 maja 2021 r. zmarła - informują policjanci.

Policja prosi  świadków oraz osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia o kontakt do Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie pod nr tel. 47 8457211.