wersja testowa serwisu
  • Wybory Prezydenckie 2020 - Urząd Marszałkowski w Łodzi - II tura

Groźny wypadek w Nowym Ochędzynie. Dwa rozbite auta, wśród rannych dziecko

265-111881
fot. KPP w Wieruszowie

Wieruszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej dwóch pojazdów, do której doszło na drodze wojewódzkiej nr 482 w Nowym Ochędzynie w gminie Sokolniki. Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

Do tej groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło 18 kwietnia 2020 roku przed godziną 19:00 na drodze wojewódzkiej 482 w Nowym Ochędzynie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Oplem Meriva, 26 – letnia mieszkanka gminy Sokolniki, jadąc w kierunku Wielunia, podczas skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka Peugotowi, w wyniku czego doszło do zderzenia czołowego pojazdów. Peugeotem w trakcie zdarzenia kierował 30 – letni mieszkaniec Wieruszowa - relacjonuje sp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie.

W wyniku tego zdarzenia kierująca Oplem i podróżujące w Peugeocie dziecko zostali przetransportowani do szpitala. Znacznie uszkodzone zostały pojazdy uczestniczące w tym zdarzeniu. Kierowcy obu pojazdów w chwili kolizji byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.