wersja testowa serwisu

Groźny wypadek w powiecie pajęczańskim. Motorower zderzył się z ciężarówką

ZR_20200330-103850_1

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na drodze z Patrzykowa do Nowych Gajęcic. W trakcie manewru wyprzedzania doszło do zderzenia kierującego motorowerem z samochodem ciężarowym z przyczepą. Kierujący motorowerem został przewieziony do szpitala.

4 maja 2021 roku o godzinie 19:50 na drodze prowadzącej z Patrzykowa do Nowyćh Gajęcic doszło do zdarzenia drogowego. W trakcie manewru wyprzedzania doszło do zderzenia się kierującego motorowererm z samochodem ciężarowym. Kierujący motorowerem 43-letni mieszkaniec gminy Pajęczno na skutek zderzenia doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Policja wyjaśnia teraz dokładne okoliczności zdarzenia. Kieujący ciężarówką był trzeźwy. Stan trzeźwości motorowerzysty zostanie ustalony na podstawie badania krwi.

Panująca obecnie w naszym kraju aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci ruchu drogowego apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, motocyklistów, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

źródło: KPP w Pajęcznie