wersja testowa serwisu

Informacja dotycząca organizacji pracy Urzędu Gminy Nowe Ostrowy

-wykrzykniki

Mając na uwadze zagrożenia powodowane rozprzestrzenianiem się koronowirusa SARS-CoV-2, dbając o bezpieczeństwo interesantów od dnia 19 października 2020 r. do odwołania Urząd Gminy Nowe Ostrowy będzie pracował w ograniczonym zakresie.Numery telefonów do pracowników urzędu znajdują się pod adresem: http://noweostrowy.pl/kontakt.

Inne ogólne sprawy niewymagające Państwa obecności prosimy zgłaszać telefonicznie na numer sekretariatu 24 356 14 00 lub przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W urzędzie gminy będzie można złożyć wszelkie dokumenty, bądź wypełnić odpowiednie druki i wrzucić je do skrzynki pozostawionej przed wejściem do budynku. Skrzynka opróżniana jest od poniedziałku do piątku do godz. 8.00 dnia następnego. Data wpływu będzie równoznaczna z datą pozostawienia korespondencji w skrzynce. W wypełnianych drukach bądź składanych pismach prosimy wpisać nr telefonu w celu sprecyzowania szczegółów sprawy. 

W sprawach pilnych prosimy o skorzystanie z dzwonka znajdującego przy drzwiach głównych. Informujemy, że kasa urzędu gminy znajduje przy wejściu od podwórka(od strony północnej).

źródło: UG Nowe Ostrowy