Kabaret z Konopi wystąpi w Krośniewicach. Można już kupować bilety

Zrzut-ekranu-2023-11-17-o-12.43.57

Już w sobotę (25 listopada) w Ośrodku Kultury OSPa w Krośniewicach wystąpi Kabaret z Konopi. Trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Kabaret z Konopi istnieje od 2005 gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się ich pasją i sposobem na życie. Kabaret zdobył kilkanaście Nagród Publiczności oraz jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych takich jak: KOKS, PKS, Dowcipakery, Mulatka, Fermenty, PAKA, Kopytko, Festiwal Dobrego Humoru, Zostań Gwiazdą Kabaretu, Japko itp.

Kabaret z Konopi znany jest także z realizacji telewizyjnych dla TVP2, TVP1, Polsatu i TVN biorąc udział w takich imprezach jak Kabareton w Koszalinie, Kabaretobraie w Zielonej Górze, Świętokrzyska Gala Kabaretowa w Kielcach, Top Trendy w Sopocie czy Dzięki Bogu już Weekend w TVP2.

Świetny kontakt z publiką i siła przebicia sprawiają, że każdy występ to niepowtarzalne wydarzenie. Ich najbardziej znane skecze to Dzieci, Hardkorowy KOKSu, ZUS, Kelner i Internet.

Kabaret z Konopi wystąpi w Ośrodku Kultury OSPa w Krośniewicach (ul. Targowa 15) już 25 listopada (sobota) o godzinie 17.00. Bilety w cenie 30 zł dostępne w Ośrodku Kultury OSPa, istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznej (24) 25 23 792.