Najważniejsze wideo w eku24

Katarzyna Żak spotka się z mieszkańcami Kutna. Trwa sprzedaż biletów

Podwieczorek-z-Katarzyna-Zak---Kutno

Kutnowski Dom Kultury zaprasza na spotkanie z cyklu " Podwieczorek z…". Tym razem gościem będzie Katarzyną Żak.

Katarzyna Żak to artystka nieprzeciętna. Spełnia się w teatrze, filmie ,telewizji, ale również jako wokalistka na estradzie. Największej popularności dostarczyły jej role Aliny Krawczyk w "Miodowych latach" i Solejukowej w "Ranczu". Ale tak naprawdę w każdym artystycznym wcieleniu dostarcza odbiorcom głębokich przeżyć. Swojego głosu używa z właściwym sobie wdziękiem do wokalnych kreacji przy okazji koncertów z zespołem i nagrań płytowych (m.in. "Młynarski jazz", "Bardzo przyjemnie jest żyć", "Miłosna Osiecka").

O swojej urozmaiconej karierze opowiada podczas "Podwieczorku z…" w rozmowie z telewizyjnym redaktorem programów muzycznych – Leszkiem Bonarem. W trakcie pojawiają się również akcenty z życia prywatnego, a wszystko ozdobione jest wybranymi piosenkami z repertuaru artystki. Dodatkowo publiczność ma szansę zadać bohaterce spotkania również swoje pytania. A wszystko odbywa się w przyjemnej i swobodnej atmosferze bo dobry kontakt z odbiorcami to jeden z największych walorów spotkania.

Spotkanie odbędzie się 13 lutego 2024 (wtorek) o godzinie 18:00 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca. Bilety w cenie 65 złotych do nabycia w kasie KDK lub ONLINE.