KDK: Dodatkowe Warsztaty z Ciocią od klocków. Trwa sprzedaż biletów

CIOCIA_OD_KLOCKOW_HEAD

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, w Kutnowskim Domu Kultury po raz drugi odbędą się Warsztaty z Ciocią od klocków.

Joanna Krysztoforska jest uczestniczką pierwszej polskiej edycji LEGO Masters! Dzięki charakterystycznemu wyglądowi, pracą nad social mediami i faktem, że do programu poszła z siostrzeńcem, większemu gronu znana jest jako "CIOCIA OD KLOCKÓW" i tak też nazywa ją ponad PÓŁ MILIONA osób! Od kilku lat prowadzi również warsztaty z udziałem klocków LEGO, pobudzając wyobraźnię oraz dając wiele zabawy swoim odbiorcom! W trakcie warsztatów, uczestnicy tworzą konstrukcje na zadane tematy, otrzymują wskazówki oraz dowiadują się różnych ciekawostek z programu LEGO Masters.

Ponad 30 tys. klocków i wszystkie dodatkowe atrybuty przywozi ze sobą! Po warsztatach każdy uczestnik otrzyma pamiątkę od Cioci od klocków!

Sugerowaną grupą odbiorców są dzieci i młodzież w wieku 6–13 lat, ale w zależności od zamiłowania do klocków LEGO, w warsztatach może uczestniczyć każdy!

16 grudnia 2022 (piątek) I grupa godz. 15:30
16 grudnia 2022 (piątek) II grupa godz. 17:30

Kutnowski Dom Kultury / Sala Tarasowa
Bilety w cenie 55 zł w kasie KDK lub ONLINE: https://bilety.kdk.net.pl/MSI/mvc/pl/details/2562?sort=Flow&date=2022-12&dateStart=0

Ilość miejsc ograniczona!

źródło: KDK