Koncert Laureatów II Powiatowego Festiwalu Piosenki Religijnej Bedlno 2022 za nami

311862160_445098634405667_2023051684276622725_n
fot. Starostwo Powiatowe w Kutnie

Koncert rozpoczął się od wręczenia upominków za udział w Festiwalu, wyróżnień oraz nagród. Obecni podczas koncertu byli: Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski oraz Elżbieta Milczarska, Radna Rady Powiatu Kutnowskiego.

Wyróżnieni: Alicja Kazimierczak, Antonina Bogdańska, Julia Kubaczyk, Lena Stasiak, duet Maja Fyszel i Luiza Rybińska, Michał Stradza, Zofia Fercikowska, Wiktoria Mikołajczyk, Lena Stefaniak i Kornelia Wilińska.

Nagrodzeni: Maja Banachowska, Maria Kucharska, Martyna Kucharska, Wojciech Dopierała, Milena Skierska.

Nagrody za udział: Antoni Ulatowski, Jakub Andrzejczyk, Julia Czubiak, Julia Stasiak, Lena Pogorzelska-Przybysz, duet Martyna Myszewska i Karina Stolińska, duet Oliwia Kałębasiak i Maja Rusek, Zuzanna Fidrysiak, Maja Wasiak i Alicja Bogdańska.

- Udało nam się spotkań ponownie, mam nadzieję, że ta druga gala nie będzie ostatnią i spotkamy się rok. Chcę podziękować Elżbiecie Milczarskiej za dopilnowanie, by środki na festiwal znalazły się w budżecie Powiatu Kutnowskiego. Dziękuję i gratuluję wszystkim. Występy były chwytające za serce – mówił Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

- Dziękuję za to, że festiwal mógł się odbyć. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w festiwal. Gratuluję Państwu tak zdolnych dzieci, mam nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie – mówiła Elżbieta Milczarska, Radna Rady Powiatu Kutnowskiego.

Utwory wykonane przez dzieci: „Jesteś blisko mnie", „W cieniu Twoich rąk", „Nie lękaj się", „Chwalę Ciebie Panie", „Góry do góry", „Maryjo śliczna Pani", „Ty tylko mnie poprowadź", „Halleluja", „Jesteś Królem", „Wśród tylu dróg", „Ofiaruję Tobie Panie mój", „Będę tańczyć przed Twoim tronem", „ Stoję dziś", „Mario, czy już wiesz?".

Festiwal zakończył się wspólnym śpiewem utworu „Jesteś Królem" i błogosławieństwem ks. Proboszcza Roberta Awerjanowa.

źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie