wersja testowa serwisu

Koszmarny wypadek w Aleksandrowie Łódzkim. Dwie osoby nie żyją, kolejne dwie trafiły do szpitala

Koszmarny wypadek w Aleksandrowie Łódzkim. Dwie osoby nie żyją, kolejne dwie trafiły do szpitala
fot. KP PSP w Zgierzu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na ul. 11 Listopada w Aleksandrowie Łódzkim. 

Kilka minut przed godziną 20:00 do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgierzu wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ul. 11 Listopada w Aleksandrowie Łódzkim. Jak informuje st. kpt. Michał Mirowski, bazując na formatce z CPR, doszło tam do zderzenia się samochodu osobowego i dwóch motocykli. 

W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć, kolejna jest reanimowana, a dwie inne są ranne. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe, w tym dwa zastępy JRG Zgierz, trzy zastępy OSP Aleksandrów Łódzki, jeden zastęp OSP Sanie, policja i kilka Zespołów Ratownictwa Medycznego. 

Ruch na drodze jest wstrzymany. Kierowcy powinni omijać trasę w stronę Lutomierska.

Aktualizacja:

Tragiczne wieści dotarły z miejsca zdarzenia. Jak potwierdza rzecznik prasowy KW PSP w Łodzi, Jędrzej Pawlak, nie udało się uratować osoby reanimowanej. 

W związku z tym, w wyniku wypadku, dwie osoby poniosły śmierć. Kolejne dwie osoby ranne zostały przetransportowane do szpitala. Droga jest zablokowana.

Aktualizacja: Niestety, wypadek okazał się o wiele bardziej tragiczny. Zginęły trzy osoby, a jedna została ranna. Więcej szczegółów można przeczytać w TYM MIEJSCU.

Zobacz zdjęcia: