wersja testowa serwisu

Kulturalna kwarantanna z KDK. Sprawdź Wielkanocne propozycje

Kulturalna kwarantanna z KDK. Sprawdź Wielkanocne propozycje

Kutnowski Dom Kultury zaprasza na specjalne świąteczne wydania cyklicznego projektu „Kulturalna Kwarantanna". Razem z KDK będziecie mogli przygotować wiosenne dekoracje, poznać wielkanocne tradycje i nowe przepisy. Wkrótce również kolejne retransmisje spektakli.

Koniecznie przeczytajcie program i zajrzyjcie na profil KDK na Facebooku lub odwiedźcie kanał na YouTube.

Poniedziałek, 30 marca, godzina 13:05
Coś z niczego dla każdego - Kurczak z jajem
W pierwszym ,,wielkanocnym" odcinku razem z Agnieszką z domu… kultury będziecie mogli przygotować Kurczaka z jajem. Wszystkie ręce (małe i duże) na stół!

Wtorek, 31 marca, godzina 13:05
Czytajki - Czy wiesz, że… Czyta Krzysztof Ryzlak.
Krzysztof (a na ten „czytajkowy" odcinek wujek Krzyś) z domu… kultury opowie Wam o wielkanocnych zwyczajach i tradycjach. Siadajcie więc wygodnie i nadstawcie uszu drogie Króliczki!

Środa, 1 kwietnia, godzina 13:05
Szyj z Magdą - Kurka
Igłą i nitką walczymy z nudą! W kolejnym świątecznym odcinku razem z Magdą z domu… kultury uszyjemy piękną kurkę. Na pewno będzie pięknie wyglądać w Waszych domach!

Czwartek, 2 kwietnia, godzina 13:05
Papierowe cuda - Kartka świąteczna
Hej Dzieciaki! Ania z domu… kultury tym razem pokaże Wam jak przygotować piękną świąteczną kartkę. Będzie wiosennie i przyjemnie – jak zawsze z nami w trakcie Kulturalnej Kwarantanny.

Piątek, 3 kwietnia, godzina 13:05
Plastyka dla smyka - Kurczak z filcu
Hej! Przed nami kolejny odcinek Kulturalnej Kwarantanny. Tym razem Magda z domu… kultury pokaże Wam jak zrobić Kurczaczka z filcu. Na pewno będzie pięknie prezentował się na wielkanocnym stole. Zapraszamy do wspólnej i twórczej zabawy!

Sobota, 4 kwietnia, godzina 13:05
Kulturalnie kulinarnie – Ciasto jogurtowe z owocami
Wiola z domu… kultury specjalnie dla Was przygotowała kolejne danie – na co dzień i od święta!

Niedziela, 5 kwietnia, godzina 13:05
Kulturalnie kulinarnie - Muffiny „Nic"
Nic tak nie poprawia nastroju jak odrobina słodkości. Dlatego Magda z domu… kultury ma dla Was propozycję nie do odrzucenia. Pyszne i proste muffiny „Nic". Nazwa stąd, że właściwie wszystkie składniki macie w domu i dlatego, że nie tuczą (tak słyszeliśmy, koleżanka mówiła, ale ile w tym prawdy - przekonajcie się sami).

Poniedziałek, 6 kwietnia, godzina 13:05
Coś z niczego dla każdego - Kwiatki i ptaszki
Czołem zdolni Artyści! Dzisiaj będzie świątecznie i ekologicznie! A to za sprawą naszej kolejnej propozycji… Razem z Agnieszką z domu… kultury przygotujecie piękne kwiatki i ptaszki!

Poniedziałek, 6 kwietnia, godzina 19:05
Kulturalnie Kulinarnie - Pascha
Kulinarne rarytasy tylko u nas – razem z Agnieszką z domu… kultury będziecie mogli przygotować paschę – w sam raz na wielkanocny stół.

Wtorek, 7 kwietnia, godzina 13:05
Papierowe cuda - Koszyczek
Jak tam Wasze wielkanocne koszyczki? Bo nasze bardzo ładnie się prezentują i są z… papieru! A nasza Ania z domu… kultury chętnie pokaże Wam jak je zrobić!

Wtorek, 7 kwietnia, godzina 19:05
Kulturalnie kulinarnie – Mazurek i świąteczna galaretka
Mazurek w kulturalnym wydaniu! Kulinarna klasyka na wielkanocny stół w wykonaniu Wioli z domu… kultury. Zapraszamy!

Środa, 8 kwietnia, godzina 13:05
Szyj z Magdą - Jajko z niespodzianką
Niezawodna Magda z domu… kultury pokaże Wam jak przygotować jajko z niespodzianką. Do środka jajka możecie włożyć słodycze lub drobne upominki dla najmłodszych lub po prostu wykorzystać je jako saszetkę na drobiazgi.

Środa, 8 kwietnia, godzina 19:05
Kulturalne kulinarnie - Babka majonezowa
Cześć Łasuchy! Mamy dla Was przepis w sam raz na Wielkanoc! Magda z domu… kultury pokaże Wam jak przygotować babkę majonezową.