wersja testowa serwisu

Kutnowscy policjanci podjęli wyzwanie i włączyli się do akcji #GaszynChallenge

Zrzut-ekranu-2020-06-08-o-12.17.47

Kutnowscy policjanci zostali nominowani przez Komendę Powiatową Policji w Łowiczu do wzięcia udziału we wspólnej akcji pomocy choremu na SMA 18-miesięcznemu Wojtusiowi z Galewic. Mundurowi podjęli wyzwanie w poniedziałkowy poranek, nominując kolejne instytucje.

W ramach wyzwania wystarczy zrobić 10 pompek i wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic, który cierpi na SMA – najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni. Aby mógł przeżyć musi jak najszybciej otrzymać lek warty ponad 9 milionów złotych. Ochotnicy, którzy podejmują wyzwanie mogą również skorzystać z łatwiejszej wersji i zamiast pompek, wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby/instytucje.

Bycie policjantem, to nie tylko wykonywanie czynności służbowych i zapewnianie bezpieczeństwa publicznego. To przede wszystkich chęć służenia innym, niesienia pomocy tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Kutnowscy policjanci przyłączyli się do wsparcia wspólnej akcji pomocy małemu Wojtusiowi.

- Dziękujemy za nominację Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu. Do wykonania kolejnego zadania nominujemy Komendę Powiatową Policji w Łęczycy, VI Komisariat Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi oraz Straż Pożarną w Kutnie - mówią kutnowscy policjanci. - Wojtuś, jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki!

Link do zbiórki pieniędzy: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR1CB5jQic2m7tYGugdrWLcbLpX4jm2xQI4IDbx-B6BU1hUw6V1yKK0TBfg

Zobacz film: