wersja testowa serwisu

Kutnowski Dom Kultury organizuje konkurs recytatorski z kotem

Konkurs-recytatorski-Z-Kotem-2021-head

Kutnowski Dom Kultury po raz siódmy zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Recytatorskim z Kotem. Tym razem spotkamy się w sieci – w trosce o wspólne bezpieczeństwo, całość wydarzenia odbędzie się online.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych z terenu Kutna i powiatu kutnowskiego.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować jeden utwór – wiersz lub prozę na dowolnie wybrany temat – zgodny z własnymi upodobaniami. Następnie należy nagrać swój występ i przesłać go wraz kartą zgłoszeniową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jak co roku "koci" charakter konkursu oddajemy przez pełną swobodę doboru repertuaru. Chcemy, żebyście przede wszystkim pokazali nam swoją niezależność – wybierając i prezentując nam najbardziej "Wasz" tekst.

Szczegóły, regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne na stronie KDK: https://kdk.net.pl/event/konkurs-recytatorski-z-kotem-2021/.

źródło: KDK