wersja testowa serwisu

Kutnowski Konkurs Kolęd i Pastorałek 2021. Zgłoszenia tylko do 12 grudnia

Konkurs-Koled-i-Pastoraek-2021-head-2

W ramach XV Kutnowskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek przeprowadzony zostanie konkurs online, którego finał odbędzie się w dniu 18 grudnia 2021 o godz. 18:00 na kanale YouTube Kutnowskiego Domu Kultury.

Uczestnicy – soliści mogą zgłaszać się w 4 KATEGORIACH WIEKOWYCH (decyduje rok urodzenia) i zgłaszają w formie nagrania video jedną kolędę lub pastorałkę w języku polskim.

A: 3 – 6 lat
B: 7-9 lat
C: 10-12 lat
D: 13-14 lat

Link do nagrania konkursowego należy załączyć do zgłoszenia elektronicznego i przesłać do dnia 12 grudnia 2021 do godz. 16:00. Elektroniczny formularz karty zgłoszenia dostępny jest pod adresem: http://konkurs.kdk.net.pl/KONKURS/

Szczegóły w regulaminie: https://kdk.net.pl/wp-content/uploads/2021/12/Konkurs-koled-i-pastoralek-2021-REGULAMIN.pdf

Zapytania dotyczące festiwalu należy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po przesłuchaniu nadesłanych prezentacji, Jury wyłoni Laureatów, którym zostaną przyznane nagrody główne, wyróżnienia i nagrody specjalne. Finaliści zostaną zaprezentowani w mediach społecznościowych, na stronach www oraz dostaną zaproszenia do udziału w innych festiwalach i konkursach piosenki organizowanych na terenie miasta Kutna.

Wydarzenie organizowane jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i przeznaczone jest dla dzieci z Powiatu Kutnowskiego. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy za udział na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Nagrody rzeczowe i dyplomy dla Laureatów nie będą wysyłane pocztą, będą do odbioru wyłącznie w budynku Kutnowskiego Domu Kultury. Organizator poinformuje uczestników o warunkach odbioru nagrody za pomocą poczty e-mail.

źródło: KDK