wersja testowa serwisu

Masz piękny taras lub balkon? Możesz za to dostać nagrodę!

Masz piękny taras lub balkon? Możesz za to dostać nagrodę!

Od połowy maja trwa konkurs na najpiękniejszy balkon i taras. Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr zaprasza mieszkańców całego bełchatowskiego regionu do rywalizacji. Przedsięwzięcie konkursowe współorganizuje ze starostwem market Leroy Merlin. Wartościowe nagrody czekają, w tym roku pula nagród to 5500 zł.

Kto z nas nie lubi otaczać się pięknymi roślinami, a szczególnie kwiatami w ogrodzie, czy na mniejszej przestrzeni na balkonie. Cudowne kwiaty w większości delikatne, kołyszące się wraz z powiewem letniego wiaterku są dla nas ostoją, przyjemnością. Wszystko to w przytulnie i estetycznie urządzonej przestrzeni może być drogą do głównej nagrody w konkursie na „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego" .

Najlepsze aranżacje w obu kategoriach zostaną docenione wartościowymi nagrodami.

Konkurs ruszył 15 maja, a swój akces można zgłosić do 31 sierpnia 2021 r. Zdjęcia należy nadsyłać pocztą tradycyjną lub mailową. Komisja konkursowa oceniać będzie najciekawsze aranżacje w dwóch kategoriach: najładniejszy balkon i najładniejszy taras.

Spośród zgłoszonych obiektów zostaną wybrani laureaci I, II i III miejsca w każdej z dwóch kategorii, w których zostaną przyznane nagrody o wartości: I miejsce –1500,00 zł, II miejsce –750,00 zł, III miejsce –500,00 zł oraz wyróżnienia – nagrody rzeczowe.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, Zespół ds. Promocji – tel. 44 635 86 42.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa KLIKNIJ TUTAJ