MDK w Kutnie pod nowym kierownictwem

Zrzut-ekranu-2022-11-2-o-11.43.59
fot. Starostwo Powiatowe w Kutnie

Wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska wręczyła Barbarze Łąckiej powierzenie funkcji dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie, do 31 sierpnia 2023 roku.

Pani Barbara od niedawna prowadzi sekcje malarską w Młodzieżowym Domu Kultury w Kutnie, która cieszy się dużym powodzeniem. Jest osobą stałe podnoszącą swoje kwalifikacje, które z sukcesem wykorzystuje w pracy zawodowej. Dotychczas jako nauczyciel mianowany uczyła w szkole podstawowej, liceum oraz była wykładowcą uczelni wyższej. Jako przedsiębiorca nauczyła się kierować zespołem ludzi, co zamierza wykorzystać w pełnieniu nowej funkcji.

- Życzę powodzenia na nowej drodze zawodowej, to spore wyzwanie, ale wierzę, że sobie Pani poradzi. Niech ta placówka tętni życiem pod Pani kierownictwem i wnosi wiele dobrego dla mieszkańców powiatu kutnowskiego - mówi Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

- Młodzieżowy Dom Kultury to duża jednostka, w jej w sekcjach bierze udział ponad 600 uczniów i wciąż ich liczba rośnie. Liczę na dobrą współpracę oraz wierzę, że jednostka ma jeszcze wiele możliwości. Najważniejsze jest to, żeby wychodzić na przeciw oczekiwaniom i potrzebom uczniów i ich rodziców. Życzę Pani Dyrektor samych dobrych efektów i satysfakcji z pracy - mówi Wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska.

źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie