wersja testowa serwisu

Napadli i pobili mężczyznę na stacji paliw. Sprawcy szybko wpadli w ręce policji

policja---kajdanki

Sprawne działanie dzielnicowych z Komisariatu w Krośniewicach oraz błyskawiczny przepływ informacji pozwolił na zatrzymanie dwóch sprawców pobicia. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, 2 czerwca w godzinach przedpołudniowych do Komisariatu Policji w Krośniewicach zgłosił się mieszkaniec powiatu kutnowskiego, który zawiadomił, że został pobity. Do zdarzenia miało dojść kilka minut wcześniej w rejonie jednej ze stacji paliw na terenie gminy Krośniewice.

- Z relacji pokrzywdzonego wynika, iż pomiędzy nim a dwoma mężczyznami doszło do krótkiej wymiany zdań, po czym jeden ze sprawców dobiegł do pokrzywdzonego i wykręcił mu rękę, a następnie obaj mężczyźni zaczęli bić pokrzywdzonego pięściami po głowie - informują policjanci.

Sprawcy z miejsca zdarzenia odjechali samochodem. W wyniku pobicia pokrzywdzony doznał licznych potłuczeń głowy.

Mundurowi analizując zebrany materiał dowodowy ustalili i zatrzymali sprawców pobicia. Okazali się nimi być dwaj mieszkańcy powiatu kutnowskiego w wieku 25 i 32 lat.

- Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów, usłyszeli zarzuty. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - dodają mundurowi.