wersja testowa serwisu

Nastolatkowie zaatakowani przez grupę mężczyzn, jeden trafił do szpitala. Sprawcy zostali już zatrzymani

Nastolatkowie zaatakowani przez grupę mężczyzn. 18-latek trafił do szpitala

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KPP w Rawie Mazowieckiej zatrzymali sześciu mężczyzn podejrzanych o pobicie na terenie OSIR. Sprawcy to mężczyźni w wieku od 23 do 25 lat, którzy nie byli wcześniej notowani za konflikty z prawem.

22 maja około 23:00, policjanci wezwani zostali na interwencję na terenie OSIR w Rawie Mazowieckiej. Interwencja dotyczyła pobicia. Po dotarciu na miejsce, stróże prawa zastali załogę pogotowia ratunkowego udzielającą pomocy dwóm pokrzywdzonym. Okazało się, że mężczyźni w wieku 17 i 18 lat chwilę wcześniej zostali zaatakowani przez grupę mężczyzn.

- Sześciu napastników, zaczęło ich bić po całym ciele. W skutek ataku 18-latek trafił do szpitala z urazem kości żuchwy - informują policjanci z Rawy Mazowieckiej. - Policjanci po ustaleniu tożsamości napastników dokonali ich zatrzymania pod zarzutem pobicia. Cała szóstka usłyszała zarzuty udziału w pobiciu, co zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi KPP w Rawie Mazowieckiej.