wersja testowa serwisu

Niebezpieczny wypadek na ul. Długiej w Pajęcznie. Dachował samochód osobowy, młoda kobieta trafiła do szpitala

250-11117_20200403-085924_1

Niedoświadczenie i brawura dwojga młodych ludzi to finał zdarzenia drogowego do którego doszło w środę w Pajęcznie na ulicy Długiej. Kierujący bmw na łuku drogi podczas wyprzedzania nissana zderzył się z nim a ten dachował. Pajęczańscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia drogowego.

01 kwietnia 2020 roku policjanci pajęczańskiej drogówki o godzinie 16:50 udali się do Pajęczna na ulice Długą gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu zastano kierującego bmw, 18-letniego mieszkańca Pajęczna oraz kierującą nissanem 19-letnią mieszkankę powiatu radomszczańskiego. Po sprawdzeniu przez policjantów okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci na miejscu ustalili, iż podczas wyprzedzania na łuku drogi nissana przez bmw doszło po między nimi do zderzenia w wyniku czego kierująca nissanem straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Kierująca nissanem została przewieziona do szpitala na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący bmw został już ukarany mandatem karnym za brak uprawnień do kierowania a okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają pajęczańscy mundurowi.

Źródło: KPP Pajęczno