wersja testowa serwisu

Nowa powieść Macieja Kaźmierczaka, autora pochodzącego z Kutna

1

Maciej Kaźmierczak, pochodzący z Kutna autor, absolwent II LO im. Jana Kasprowicza, wydał kolejną powieść. Po znakomicie przyjętym thrillerze „Dziennikarz" przyszedł czas na pełnokrwisty, trzymający w napięciu kryminał pt. „Martwy ptak".

Tej wiosny ptaki ucichną. „Martwy ptak" będzie kryminalnym hitem! Maciej Kaźmierczak zaprasza do świata, w którym każdy może stać się ofiarą. Autor jak nikt inny snuje przed czytelnikami opowieść, ukazuje dramatyczne oraz skomplikowane relacje między ojcem i córką, oprawcą a ofiarą.

Przerażające i budzące strach ulice miasta. Mroczne tajemnice. Mieszkańcy, którzy boją się o własne życie. I wiele niejednoznacznych wskazówek. Skrywane przez lata sekrety, które ujrzą światło dzienne i przerażą czytelników. Nieustanne napięcia, spowodowane niejednoznacznymi zachowaniami postaci. Zaskakujące zwroty akcji, mrożące krew w żyłach zbrodnie i finał, którego nie sposób przewidzieć. Taka właśnie jest najnowsza powieść Macieja Kaźmierczaka.

Premiera nastąpiła 14 kwietnia. Książka jest dostępna m.in. w Empiku - zarówno w księgarni internetowej, jak i w księgarniach stacjonarnych

Maciej Kaźmierczak to autor zbioru opowiadań Zwierzyna (2015) oraz powieści Polowanie na kaczki (2017), Wszechmocny (2018) i Dziennikarz (2020). Opublikował kilkadziesiąt opowiadań, za jedno z nich został nominowany do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Prowadzi pesymistyczny profil Lepiej nie będzie, a także znany jest pod pseudonimem Poważny Postczłowiek.