wersja testowa serwisu

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Krośniewic z medalami na prestiżowym konkursie sera

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarnia z Krośniewic z medalami na prestiżowym konkursie sera
fot. nadesłane

W Lublinie odbyła się kolejna edycja Polskiego Kongresu Serowarskiego. W dobrych nastrojach z wydarzenia wrócili przedstawiciele Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krośniewicach, którzy otrzymali dwa medale.

Kulinarny konkurs sera Good Cheese to niezależna ocena polskich serów przez przedstawicieli Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni. Eksperci smakują produkty bez znajomości ich nazwy handlowej oraz marki.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska "Proszkownia Mleka" w Krośniewicach otrzymała dwa medale w finale Konkursu Good Cheese. Złoty medal w kategorii ser do wypieków twaróg półtłusty-mielony oraz brązowy medal w kategorii twaróg półtłusty w kategorii ser twarogowy świeży.

- Jako Spółdzielnia jesteśmy dumni, że nasze produkty zostały nagrodzone. Czujemy się wyróżnieni, tym bardzie, że otrzymaliśmy aż dwa medale. Jakość w Mleczarni w Krośniewicach nie jest dziełem przypadku, ale zawsze wynikiem dobrych intencji, szczerego wysiłku, inteligentnego nadzoru i zręcznego wykonania, za którym stoją ludzie - mówi inż. Małgorzata Rękawiecka, Specjalista ds. marketingu i handlu w OSM w Krośniewicach.