wersja testowa serwisu

Otwarte zebranie kutnowskiego Sztabu WOŚP już w niedzielę

Otwarte zebranie kutnowskiego Sztabu WOŚP już w niedzielę

Za nami oficjalna konferencja Jurka Owsiaka – dyrygenta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbyła się podczas I Ogólnopolskiego Zjazdów Sztabów WOŚP, na którym pojawiły się również przedstawicielki  kutnowskiego sztabu.

Jubileuszowy 30. Finał odbędzie się 30 stycznia 2022 roku, a wolontariusze będą kwestować na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Organizatorem Finału w Kutnie będzie raz jeszcze Hufiec ZHP Kutno.

Przygotowania do tego wydarzenia ruszają pełną parą, a kutnowski sztab zaprasza na otwarte spotkanie wszystkich, którzy są gotowi poświęcić swój czas i dołączyć do pracy przy organizacji 30. Finału w Mieście Róż.

- Niedzielne zebranie nie dotyczy kwestujących wolontariuszy – już niebawem poinformujemy Was o rejestracji – śledźcie nasz profil na facebook'u - informują przedstawiciele Sztabu. - Jeśli macie swoje pomysły, nie boicie się wyzwań i chcecie dołączyć to kutnowskiego sztabu, to zapraszamy na spotkanie 17 października o godzinie 17.00 do Kutnowskiego Domu Kultury nas salę tarasową.