wersja testowa serwisu

Piękny jubileusz Państwa Szymczaków. Świętowali Diamentowe Gody

DSC0919_20200625-135733_1
fot. Urząd Miasta Kutno

Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie miała miejsce uroczystość Diamentowych Godów. Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo Barbara i Ryszard Szymczakowie.

Z tej okazji Prezydent Zbigniew Burzyński Dostojnym Jubilatom przekazał serdeczne gratulacje oraz okolicznościowy dyplom z podarunkiem różanym. W słowach skierowanych do czcigodnych Jubilatów pogratulował wspólnie spędzonych lat oraz podziękował za zaangażowanie w życie społeczne miasta, a także wspaniały przykład do naśladowania dla wszystkich młodych ludzi. 

Jubilaci Diamentowych Godów to mieszańcy Kutna, którzy ślubowanie złożyli 5 lipca 1960 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie, a następnie 25 czerwca tego samego roku w Gorzowie Wielkopolskim wypowiedzieli sakramentalne TAK. 

Zawodowo związani byli z Zakładem "Kraj" oraz ZPR "Miflex". Co zasługuje na podkreślenie to przywiązanie do sportu pana Ryszarda, który przez wiele lat był pasjonatem spływów kajakowych. Są szczęśliwymi rodzicami córki Kingi i syna Arkadiusza. Doskonale odnajdują się również w roli dziadków wnucząt Pauliny, Michała, Kamila i Kuby. Niezmiennie od 60-ciu lat darzą się wielką miłością i szacunkiem.

Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne gratulacje.