wersja testowa serwisu

Pół tysiąca odbiorców bez gazu. To efekt uszkodzenia rury przy Belwederskiej

Pół tysiąca odbiorców bez gazu. To efekt uszkodzenia rury przez koparkę

Około pięciuset odbiorców z Łęczycy pozostaje bez gazu. To efektu uszkodzenia spowodowanego podczas prac ziemnych na skrzyżowaniu ulic Belwederskiej i Sienkiewicza.

Jak już informowaliśmy, we wtorek, 31 marca przed godziną 11:00 podczas  prac ziemnych koparką prowadzonych na skrzyżowaniu ulic: Belwederskiej i Sienkiewicza w Łęczycy, doszło do uszkodzenia rury i małego wycieku gazu i awarii. Na miejscu cały czas pracują przedstawiciele pogotowia gazowego.

Jak udało nam się dowiedzieć, w wyniku tego bez gazu pozostaje około pół tysiąca odbiorców na terenie miasta. Sytuacja ta może utrzymać się jeszcze przez około półtorej godziny. Po tym czasie pierwsi odbiorcy powinni zostać ponownie podłączeni do sieci.

...

Wyciek gazu na skrzyżowaniu Belwederskiej i Sienkiewicza w Łęczycy. Na miejscu straż pożarna i pogotowie gazowe - Wiadomości - ELE24 - Wiadomości Łęczyca - Dołącz do największej sieci serwisów informacyjnych!

Dwa zastępy straży pożarnej oraz pogotowie gazowe pojawiły się na skrzyżowaniu ulic Belwederskiej i Sienkiewicza w Łęczycy. Wynika to ze zgłoszenia o wycieku gazu. Jak udało nam się dowiedzieć, podczas prowadzonych tam prac doszło do małego wycieku g