wersja testowa serwisu

Policja wydała komunikat w sprawie śmiertelnego wypadku na autostradzie A2

policja-auto-napis

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 17 kwietnia 2021 roku tuż przed godziną 19:00 w okolicach miejscowości Wrzeczko na 387 km autostrady A2.

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 17 kwietnia około godziny 19:00 na 387 kilometrze autostrady A2 w kierunku Poznania.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem Volkswagen Golf nie zachował ostrożności i najechał na tył pojazdu ciężarowego marki Toyota, którym kierował 55-letni warszawianin. W wyniku uderzenia, kierujący Toyotą zjechał na pas awaryjny i uderzył w bariery energochłonne. Niestety, w wyniku wypadku kierujący Volkswagenem poniósł śmierć na miejscu - informują mundurowi. - Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, czynności były prowadzone pod nadzorem prokuratora. Obecnie śledztwo mające na celu wyjaśnić okoliczności i przyczyny zdarzenia prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.