wersja testowa serwisu

Policjanci prowadzą zajęcia online z uczniami. Czego dotyczą?

262-123809
fot. KPP w Kutnie

Ze względu na bezpieczeństwo i obostrzenia związane z koronawirusem kutnowscy policjanci przed zbliżającymi się feriami zorganizowali cykl spotkań online z uczniami.

Policjanci z kutnowskiej komendy w trosce o bezpieczeństwo uczniów rozpoczęli cykl zajęć on line z uczniami na temat bezpieczeństwa. Nauczyciele w ramach współpracy i lekcji wychowawczych chętnie udostępnili ten czas aby przypomnieć uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa w związku ze zbliżającymi się feriami oraz obowiązującymi obostrzeniami.

Podczas zajęć policjantka rozmawiała z uczniami na temat zakazów i nakazów jakie obowiązują w czasie epidemii. Zwróciła uwagę na bezpieczne zachowania w sieci. Z zakresu bezpieczeństwa przypomniano uczniom zasady ruchu drogowego, omówiono też właściwe zachowania podczas wypoczynku na świeżym powietrzu podczas zbliżających się ferii. Podkreśliła jak ważne w okresie jesienno-zimowym jest noszenie elementów odblaskowych. Prelekcje online zostały bardzo pozytywnie odebrane, a uczniowie chętnie zadawali pytania. Zajęcia w formie on line będą kontynuowane.

źródło: KPP w Kutnie