wersja testowa serwisu

Policjanci z Płocka szybko rozwikłali sprawę zabójstwa 43-latka. W ustaleniu podejrzanego brał udział czworonożny funkcjonariusz z kutnowskiej komendy

b2ap3_thumbnail_255-118821
fot. policja (ilustracyjne)

Zaledwie kilka godzin wystarczyło, by płoccy policjanci rozwikłali sprawę śmierci 43-latka. Ciało mężczyzny zostało znalezione w niedzielę. Zebrane przez śledczych ślady wskazywały, że do śmierci mężczyzny najprawdopodobniej ktoś się przyczynił. Na trop podejrzanego o zabójstwo szybko wpadli kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu płockiej komendy, którzy zatrzymali 25-latka. Wczoraj decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany. W ustaleniu podejrzanego o zabójstwo brał udział pies tropiący z przewodnikiem z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie

W minioną niedzielę służby zostały poinformowane o znalezieniu zwłok mężczyzny w jednym z domów na terenie powiatu płockiego. Ciało odnalazł znajomy denata, który zaniepokoił się brakiem kontaktu z 43-latkiem. Przybili na miejsce policjanci wykonywali szereg czynności pod nadzorem prokuratora, a zebrane przez nich ślady wskazywały, że do śmierci mężczyzny najprawdopodobniej ktoś się przyczynił. Z związku z tymi podejrzeniami śledczy podjęli działania, aby jak najszybciej rozwikłać sprawę śmierci 43-letniego mieszkańca gminy Bodzanów.

W ustaleniu podejrzanego o zabójstwo brał udział pies tropiący z przewodnikiem z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Szybko podjęte działania przez płockich policjantów, już w niespełna kilka godzin po otrzymanym zgłoszeniu, doprowadziły do zatrzymania 25-latka z powiatu płockiego, podejrzanego o zabójstwo.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi przedstawić zatrzymanemu zarzut zabójstwa i wczoraj decyzja sądu 25-latek został aresztowany.

źródło: KWP w Łodzi