wersja testowa serwisu

Poszukiwany listem gończym zatrzymany w Krośniewicach. Miał przy sobie narkotyki

262-117741
fot. KPp w Kutnie

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali poszukiwanego listem gończym 26-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego. Zabezpieczyli u poszukiwanego 11 gramów amfetaminy oraz 5 gramów marihuany. Za popełnione przestępstwo z art. 62§1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

30 lipca około godz. 10:30 Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Krośniewicach w trakcie służby w terenie zauważył poszukiwanego listem gończym 26-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego. Mężczyzna miał odbyć karę prawie roku pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Nie spuszczając z oczu poszukiwanego, komendant poinformował patrol dzielnicowych wskazując im miejsce oraz opis poszukiwanego. Po chwili wspólnie z dzielnicowymi zatrzymał mężczyznę. W toku przeszukania osoby zatrzymanej dzielnicowi ujawnili dwie torebki foliowe z suszem roślinnym. Mężczyzna oznajmił, że jest to marihuana którą przywiózł na własny użytek z Holandii.

W toku dalszych czynności w miejscu zamieszkania poszukiwanego funkcjonariusze odnaleźli woreczki ze zbrylowanym, białym proszkiem oraz susz roślinny. Mężczyzna przyznał się do posiadania 11 gramów amfetaminy oraz 5 gramów marihuany. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Kutnie