wersja testowa serwisu

Pracowity weekend strażaków. Dwa pożary, samochód w wodzie

DSC08376
Zdjęcie ilustracyjne

Nie był to spokojny weekend dla strażaków z powiatu kutnowskiego.

W sobotę, 21 września, około godziny 21:40 w Imielinku (gm. Nowe Ostrowy) doszło do pożaru budynku gospodarczego. Spaleniu uległa połowa dachu. Prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia było zaprószenie ognia. Straty w wyniku zdarzenia oszacowano na około 2 tysięcy złotych. Na miejscu przez około dwie godziny pracowały 3 zastępy Straży Pożarnej - 1 JRG i 2 OSP: Grochów i Dąbrowice.

Również w sobotę, około 22:10, w Krośniewicach samochód osobowy zjechał z drogi i wpadł do zbiornika retencyjnego. Na miejscu pojawiły się: JRG Kutno i 2 OSP Krośniewice. Na szczęście nikomu nic się nie stało, pojazd został wyciągnięty z wody.

Z kolei wczoraj, 22 września, około godziny 17:30, na autostradzie A1, 239km, na wysokości miejscowości Niedrzew, doszło do pożaru samochodu osobowego marki Ford Focus. Prawdopodobną przyczyną była utrata izolacyjności przewodów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu 2 JRG Kutno i OSP Klonowiec. Spaleniu uległa komora silnika i wnętrze pojazdu. Akcja trwała nieco ponad godzinę.