Prezydent Kutna wręczył nagrody utalentowanym sportowcom

batch_DSC01660
fot. UM Kutno

Sportowcy i trenerzy, którzy osiągali w ubiegłym roku wysokie wyniki sportowe otrzymali nagrodę Prezydenta Kutna.

Uroczyste podsumowanie sportowych osiągnięć za 2021 rok, odbyło się we wtorek (10 maja) na Sesji Rady Miasta Kutno. Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody i wyróżnienia za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym i osiągnięcia w działalności sportowej.

TRENERZY

1) Nagrodę finansową o wartości 1000 złotych za osiągnięcie wysokiego wyniku sportowego we współzawodnictwie sportowym otrzymał Phillip Isaac Richmond Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną I miejsca w rozgrywkach Ekstraligi Baseballu 2021 (Mistrzostwa Polski Seniorów) i tytułu Mistrza Polski Seniorów w baseballu oraz I miejsca w Pucharze Polski Seniorów 2021.

2) Nagrodę finansową o wartości 500 złotych za osiągnięcie wysokiego wyniku sportowego we współzawodnictwie sportowym otrzymał Artur Wojtczak - Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną I miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów i tytułu Mistrza Polski Juniorów U18 w baseballu.

3) Wyróżnienie otrzymał Przemysław Kubicki Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną Juniorek U18 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno II miejsca na Mistrzostwach Polski U18 w softballu.

4) Wyróżnienie otrzymał Marcin Smakowski - Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną Juniora Młodszego U15 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno II miejsca w Pucharze Polski Juniorów młodszych U15 w baseballu.

5) Wyróżnienie otrzymał Jakub Nadolski - Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną Młodzików U12 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno I miejsca w Pucharze Polski Młodzików U12 w baseballu oraz II miejsca w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w baseballu.

6) Wyróżnienie otrzymał Aleksander Grabowski - Trener Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex" Kutno za zdobycie z zawodniczką wysokiego wyniku sportowego tj. III miejsca kadetki starszej na Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu w formule kick light.

7) Wyróżnienie otrzymał Mariusz Konwerski - Trener Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex" Kutno za zdobycie z zawodnikiem wysokiego wyniku sportowego tj. IX miejsca kadeta młodszego na Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu w formule kick light.

NAGRODY FINANSOWE I i II STOPNIA

1) Nagrodę finansową I stopnia w wysokości 2 000 zł otrzymał Łukasz Wójcik zawodnik Aeroklubu Włocławskiego za zdobycie tytułu Mistrza Polski w klasie Otwartej na 46. Szybowcowych Mistrzostwach Polski.

2) Nagrodę finansową I stopnia w łącznej wysokości 10 000 zł otrzymała Drużyna Seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie I miejsca w rozgrywkach Ekstraligi Baseballu 2021 oraz tytułu Mistrza Polski w baseballu seniorów, w składzie:

1) Bielecki Gracjan;
2) Cichowski Kacper;
3) Gajdziński Dominik;
4) Jóźwiak Radosław;
5) Kamiński Kacper;
6) Matecki Robert;
7) Nadolski Jakub;
8) Piotrowski Krzysztof;
9) Serafin Mateusz;
10) Wojtczak Artur;
11) Wojtczak Jakub;
12) Kopański Bartłomiej.
Trener: Phillip Isaac Richmond

3) Nagrodę finansową II stopnia w łącznej wysokości 5 000 zł otrzymała Drużyna Seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno
za zdobycie I miejsca w Pucharze Polski Seniorów 2021, w składzie:

1) Bielecki Gracjan;
2) Cichowski Kacper;
3) Gajdziński Dominik;
4) Jóźwiak Radosław;
5) Kamiński Kacper;
6) Matecki Robert;
7) Nadolski Jakub;
8) Piotrowski Krzysztof;
9) Serafin Mateusz;
10) Wojtczak Artur;
11) Wojtczak Jakub;
12) Kopański Bartłomiej.
Trener: Phillip Isaac Richmond

NAGRODY RZECZOWE II STOPNIA

1) Nagrodę rzeczową II stopnia w łącznej wysokości 3 000 zł otrzymuje Drużyna Juniorów U18 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów i tytułu Mistrza Polski Juniorów w baseballu w kategorii U18 w baseballu, w składzie:

1) Ciesielski Bartosz;
2) Dryński Bartłomiej;
3) Drzewiecki Hubert;
4) Frątczak Oskar;
5) Kieruńczak Eryk;
6) Nowicki Michał;
7) Senica Piotr;
8 Swyszcz Piotr;
9) Szymański Cezary;
10) Wojciechowski Adam;
11) Zagawa Wojciech;
12) Zielak Michał.
Trener: Wojtczak Artur

2) Nagrodę rzeczową II stopnia w łącznej wysokości 2 000 zł otrzymała Drużyna Juniora Młodszego U15 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie II miejsca w Pucharze Polski Juniorów młodszych w baseballu w kategorii U15, w składzie:

1) Bielecki Kacper;
2) Boruszewski Kacper;
3) Cabała Bernard;
4) Grzelak Maksymilian;
5) Grzelak Mateusz;
6) Garbaliński Miłosz;
7) Ignaczewski Jakub;
8) Kieruńczak Nikodem;
10) Krysiak Jakub;
11) Ladorudzki Marcel;
11) Lewandowski Krzysztof;
12) Malarski Piotr;
13) Olesiński Szymon.
Trener: Smakowski Marcin

3) Nagrodę rzeczową II stopnia o wartości 500 zł otrzymała Julia Tulińska zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" w Kutnie za zajęcie VIII miejsca w 7-boju na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U18 oraz reprezentowanie Kutna jako członkini Zaplecza Kadry Narodowej w Lekkiej Atletyce.

4) Nagrodę rzeczową II stopnia o wartości 250 zł otrzymała Natalia Widawska zawodniczka Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex" w Kutnie za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu w formule Kick Light w kategorii kadetka starsza.

5) Nagrodę rzeczową II stopnia o wartości 250 zł otrzymał Michał Michalak zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" w Kutnie za zajęcie IX miejsca w skoku wzwyż w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych U20 i U18 w kategorii junior młodszy.

WYRÓŻNIENIA - STATUETKI

1) Wyróżnienie otrzymał Bartosz Widawski zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex" w Kutnie za zajęcie IX miejsca na Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu w formule Kick Light w kategorii kadet młodszy.

2) Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Żydowo zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek" w Kutnie za zajęcie I miejsca w konkurencji 50m stylem dowolnym oraz III miejsca w konkurencji 50m stylem grzbietowym w Zawodach Pływackich „Nadzieje Olimpijskie.

3) Wyróżnienie otrzymała Blanka Gens zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek" w Kutnie za zajęcie IV miejsca w konkurencji 50m stylem motylkowym oraz V miejsca w konkurencji 50m stylem dowolnym na Zawodach Pływackich „Nadzieje Olimpijskie".

4) Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Michalska zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek" w Kutnie za zajęcie III miejsca w konkurencji 100m stylem zmiennym oraz V miejsca w konkurencji 50m stylem dowolnym na Zawodach Pływackich „Nadzieje Olimpijskie".

5) Wyróżnienie otrzymał Przemysław Gajewski zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" w Kutnie za zajęcie XXI miejsca w konkurencji pchnięcia kulą na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U18 w kategorii junior młodszy.

6) Wyróżnienie otrzymał Igor Frydrysiak zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" w Kutnie za zajęcie XX miejsca w konkurencji bieg na 1000m na Mistrzostwach Polski Młodzików w kategorii młodzika oraz reprezentowanie Kutna jako członek Kadry Województwa Młodzików w Lekkiej Atletyce

7) Wyróżnienie otrzymał Kornel Grzelak zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" w Kutnie za zajęcie III miejsca w konkurencji biegu 110m ppł. oraz III miejsca w konkurencji rzut oszczepem na Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w kategorii junior młodszy.

8) Wyróżnienie otrzymał Hubert Kowalski zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" w Kutnie za zajęcie XXVI miejsca w konkurencji biegu 300m ppł. na Mistrzostwach Polski Młodzików w kategorii młodzik oraz reprezentowanie Kutna jako członek Kadry Województwa Młodzików w Lekkiej Atletyce.

9) Wyróżnienie otrzymała Sandra Gałaj zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" w Kutnie za zajęcie XVII miejsca w konkurencji skoku wzwyż na Mistrzostwach Polski Młodzików w kategorii młodziczka oraz reprezentowanie Kutna jako członkini Kadry Województwa Młodzików w Lekkiej Atletyce.

WYRÓŻNIENIA DYPLOMY

1) Wyróżnienie otrzymała Drużyna Młodzików U12 w baseballu Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno, w składzie:

- Filipczak Bartosz;
- Gryglak Olivier;
- Grzelak Maksymilian;
- Gutarowski Hubert;
- Jakubowski Ignacy;
- Jakubowski Szymon;
- Jędrzejczak Patryk;
- Kasiński Jakub;
- Kieruńczak Nikodem;
- Olszewski Adrian;
- Przybysz Szymon;
- Rzeźnicki Jakub;
- Stasiak Dominik.
Trener: Jakub Nadolski

za zajęcie I miejsca w Pucharze Polski Młodzików w kategorii U12 w baseballu oraz II miejsca na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w baseballu.

2) Wyróżnienie otrzymała Drużyna Juniorek U18 w softballu Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno, w składzie:

- Bobrzak Natalia;
- Brulińska Samanta;
- Misiak Oliwia;
- Florczak Karolina;
- Kieszkowska Wiktoria;
- Lewandowska Julia;
- Woźniak Natalia;
- Stasiak Angelika;
- Kasińska Amelia;
- Stegent Natalia
Trener: Przemysław Kubicki

za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Polski w kategorii U18 w softballu.

3) Wyróżnienie otrzymała Julia Karasiewicz zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" w Kutnie za osiągnięte wyniki i reprezentowanie Kutna na ogólnopolskich i wojewódzkich zawodach.

4) Wyróżnienie otrzymała Weronika Wikińska zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" w Kutnie za osiągnięte wyniki i reprezentowanie Kutna na ogólnopolskich i wojewódzkich zawodach.

5) Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Wiśniewska zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" w Kutnie za osiągnięte wyniki i reprezentowanie Kutna na ogólnopolskich i wojewódzkich zawodach.

6) Wyróżnienie otrzymała Agnieszka Bryszewska zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" w Kutnie za osiągnięte wyniki i reprezentowanie Kutna na ogólnopolskich i wojewódzkich zawodach.

źródło: UM Kutno

 

RODO oraz Polityka cookies
Z uwagi na wymogi prawne, niniejszym przedstawiamy informacje na temat przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszych portali informacyjnych. Klikając w przycisk "Przejdź do portalu", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych za pomocą plików cookies przez naszych partnerów reklamowych dla celów opisanych poniżej. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie wspomnianych danych, w każdej chwili możesz opuścić nasz portal. Przechodząc dalej za pomocą przycisku „Przejdź do portalu”, Twoje dane będą przetwarzane przez nas na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych lub przez naszych partnerów. Przetwarzanie to nie wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody, ale możesz mu się w każdej chwili sprzeciwić.
Stosowanie plików cookies oraz pozostałych technologii informatycznych
Nasz portal oraz nasi partnerzy, stosujemy pliki cookies i pozostałe technologie informatyczne, które gromadzą informacje m.in. o odwiedzanych przez Ciebie stronach internetowych oraz podstronach, a także o lokalizacji urządzenia. Ma to przede wszystkim na celu:
• zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników w trakcie korzystania ze stron naszych portali informacyjnych,
• poprawę i stałe ulepszanie świadczonych przez nas usług, dzięki zbieraniu i wykorzystaniu tych danych w celach analitycznych i statystycznych,
• wyświetlanie spersonalizowanych reklam, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom (remarketing).
Zakres wykorzystywania plików cookies możesz dowolnie określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Każda przeglądarka posiada własne ustawienia cookies. Jeśli nie wprowadzisz zmian w ustawieniach będzie to oznaczało, iż zgadzasz się na zapisywanie informacji w plikach cookies, a następnie na przechowywane ich w pamięci Twojego urządzenia. Zarówno my, jako właściciele portalu oraz nasi partnerzy możemy uzyskiwać dostęp do tych informacji. 
Wykorzystanie informacji
Aby dopasować wyświetlanie reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań, wykorzystujemy właśnie zebrane i zapisane informacje w plikach cookies. Administratorem Twoich danych jest Local Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Sienkiewicza 85/87 lok. 8, 90-057 Łódź. Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego oraz w dowolnym momencie wyrazić swój sprzeciw wobec tego rodzaju działań. 
Wykorzystywanie Twoich informacji przez naszych partnerów
Mając na uwadze współpracę z dostawcami reklamowymi informujemy, iż działania w celach marketingowych mogą podejmować nasi partnerzy, korzystający z powierzchni reklamowych w naszych portalach. Do naszych partnerów zaliczamy Google Adsense, a także agencje reklamowe, agencje interaktywne, domy mediowe oraz innych dostawców reklam, w tym Taboola. Podobnie, jak i my, nasi dostawcy reklam również gromadzą i wykorzystują informacje zgromadzone w plikach cookies. Dzięki takim danym, w naszych portalach zobaczysz reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań.
Celem przetwarzania Twoich danych zawartych w plikach cookies przez naszych partnerów jest:
• przechowywanie Twoich informacji na urządzeniu z którego przeglądasz nasz portal i dostęp do nich
• wybór reklam do wyświetlenia w tym reklam spersonalizowanych,
• dopasowanie treści spersonalizowanych
• pomiar efektywności reklam,
• dostarczanie jak najbardziej efektywnych reklam, zgodnych z Twoimi zainteresowaniami.
Abyśmy wraz z naszymi partnerami mogli podejmować powyższe działania, wymagana jest Twoja zgoda, którą wyrażasz poprzez kliknięcie w przycisk „Przejdź do serwisu”. Pamiętaj, że Twoja zgoda jest dobrowolna. Bez niej korzystanie z naszych portali będzie pozbawione wielu funkcji, co może wpłynąć na jakość wyświetlanych informacji.
Twoje prawa
Pamiętaj, że udzieloną zgodę możesz w dowolnym momencie wycofać, korzystając a naszego formularza kontaktowego, jednak pamiętaj, iż wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Za pomocą wspomnianego formularza kontaktowego możesz także wyrazić swój sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu lub prawnie uzasadnionego interesu naszych partnerów. Zgodnie z obowiązującym prawem, możesz zgłosić nam, jako podmiotowi wykorzystującemu Twoje dane żądanie dostępu do tych danych, zmiany ich, usunięcia lub ograniczenia wykorzystania. Zapraszamy Cię także do odwiedzenia naszej Polityki prywatności.