Przed nami już XVI Kutnowski Konkurs Kolęd i Pastorałek

Kutnowski-Konkurs-Koled-i-Pastoraek-2022-head

Kutnowski Dom Kultury zaprasza na kolejną, szesnastą edycję Kutnowskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek!

Uczestnicy – soliści i zespoły wokalne do 8 osób mogą zgłaszać się w 4 KATEGORIACH WIEKOWYCH:
A: przedszkola
B: klasy I-III szkół podstawowych
C: klasy IV-VI szkół podstawowych

D: klasy VII-VIII szkół podstawowych

Zgłoszenia należy przysłać do dnia 8 grudnia 2022 do godz. 16:00. Elektroniczny formularz karty zgłoszenia dostępny jest tutaj: ZGŁOSZENIA https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyVuSynKRnky31xAcL_LigF1Tnvyi-xYdvAbxwbPw1x_zeIQ/viewform

Po opublikowaniu list uczestników, do dnia 12 grudnia 2022 należy przysłać podkład do zgłoszonego utworu w formacie mp3, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Plik mp3 należy opisać: imię i nazwisko, kategoria, tytuł utworu.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 14 grudnia 2022 od godz. 9:00 w CTMiT w Kutnie.

Odczytanie werdyktu Jury, wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas Koncertu Laureatów, który odbędzie się w dniu 18 grudnia 2022 na scenie na Placu Wolności, podczas Wigilii Miejskiej.

Zapytania dotyczące festiwalu należy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci z Powiatu Kutnowskiego.

Więcej szczegółów w regulaminie: Kutnowski-konkurs-koled-i-pastoralek-2022-REGULAMIN https://kdk.net.pl/wp-content/uploads/2022/11/Kutnowski-konkurs-koled-i-pastoralek-2022-REGULAMIN.pdf