wersja testowa serwisu

Ruszyła Akademia BSC Termy Poddębice. Młodych zawodników odwiedził Witold Ziober

Zrzut-ekranu-2021-06-17-o-07.54.25

Funkcjonowanie rozpoczęła Akademia BSC Termy Poddębice. Za młodymi adeptami beach soccera pierwsze treningi, wczoraj odwiedził ich nawet utytułowany zawodnik - Witold Ziober.

- Doświadczony zawodnik reprezentacji w Beach Soccer poprowadził zajęcia ogólnorozwojowe oraz przekazywał w formie zabawy wszelką wiedzę, o podstawach Beach Soccera - informują przedstawiciele BSC Termy Poddębice. - W treningu, który wywarł na nich ogromne wrażenie, wzięło udział 10 zawodników.

Akademia BSC Termy Poddębice zaprasza dzieci z rocznika 2008 i młodsze na kolejne treningi beach soccera.

- Jesteś młodym i ambitnym piłkarzem? Urodziłeś się w roku 2008, a może jesteś młodszy? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w piłce nożnej plażowej? Chcesz walczyć o najwyższe trofea, a przy tym spędzać czas w super atmosferze? Teraz, to wszystko możliwe dołączając do Akademii BSC Termy Poddębice! - zachęcają przedstawiciele klubu. - Drogi rodzicu do dzieła! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz Gra w BSC Termy Poddębice to najkrótsza droga do reprezentacji Polski Zapraszamy!

Wszystkie szczegółowe informacje, można uzyskać kontaktując się telefonicznie: 791 891 501 (Maciej Marciniak), 781 174 870 (Przemek Marciniak).

Zobacz krótki film z treningu: