wersja testowa serwisu

Sędziejowice: Piknik z atrakcjami na pierwszy Dzień Seniora!

Sędziejowice: Piknik z atrakcjami na pierwszy Dzień Seniora!
Pixabay

W najbliższy czwartek, 5 sierpnia odbędzie się pierwszy Sędziejowicki Dzień Seniora. Spotkanie w formie pikniku będzie obfitować w szereg atrakcji - od spotkań z dietetykiem i policjantem, którzy będą mówić o problemach osób starszych, po muzyczne występy na żywo, kończąc na poczęstunku. Co jeszcze czeka na uczestników?

Swoje stoisko będzie miała Gminna Biblioteka Publiczna w Sędziejowicach. Zaprezentuje ona książki poczytne wśród seniorów, będzie można na miejscu wypożyczyć, lub zapisać się na konkretne tytuły. Poza tym konkurs i rozmowy na temat literatury. Oprawę muzyczną zapewni Gminny Ośrodek Kultury w Sędziejowicach. Poza atrakcjami dla duszy będzie też coś dla ciała. Na uczestników czeka grill, pyszne ciasta i sałatki przygotowane prze Koło Gospodyń Wiejskich z Pruszkowa.

Podczas festynu prowadzona będzie także promocja szczepień przeciwko COVID-19. Uczestnicy Dnia Seniora będą mogli skorzystać ze szczepienia, które zapewni Gminny Ośrodek Zdrowia w Sędziejowicach. Początek od godz. 15:00. 

- Powiedz rodzicom, babci, dziadkowi - Zapraszamy wszystkich seniorów! - zachęcają organizatorzy.