wersja testowa serwisu

Śmiertelny wypadek w gminie Pajęczno, nie żyje 32-letni mężczyzna

policja-karetka-straz--noc
fot. ilustracyjne

Pajęczańscy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Makowiskach (gm. Pajęczno) na drodze krajowej nr 42. Na skutek poniesionych obrażeń śmierć poniósł 32-letni mężczyzna. Policjanci apelują do wszystkich kierujących o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

20 grudnia 2020 roku o godzinie 19:00 w Makowiskach na ulicy Radomszczańskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący Renault Laguna, 32-letni mieszkaniec powiatu lipnowskiego, jadąc od Pajęczna w kierunku Radomska na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na wysepkę oddzielająca pasy ruchu a następnie uderzył w jadącego z przeciwka citroena, którym kierował 61-letni mieszkaniec Pajęczna.

Kierujący Renault, pomimo reanimacji, poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Kierowca Citroena był trzeźwy, został przewieziony na obserwację do szpitala, jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: KPP w Pajęcznie