wersja testowa serwisu

Śmiertelny wypadek w Konstantynowie Łódzkim. Nie żyje 36-letni mężczyzna

251-124196
fot. KPP w Pabianicach

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj (21 grudnia) w Konstantynowie Łódzkim. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11:00 na ul. Kolejowej w Konstantynowie Łódzkim. Jak udało nam się dowiedzieć, zderzyły się tam dwa samochody osobowe - Citroen i Volkswagen. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 36-letni mężczyzna kierujący Volkswagenem. 

- Na miejscu zdarzenia okazało się, że na prostym odcinku drogi doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia jeden z kierowców został uwięziony w pojeździe - relacjonują druhowie z OSP Konstantynów Łódzki. - Działania polegały na wykonaniu dostępu do poszkodowanego i ewakuacji go z pojazdu. Niestety ze względu na rozległe obrażenia i brak funkcji życiowych przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon 36-letniego kierowcy.

Aktualizacja: 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 49-letni łodzianin kierujący citroenem berlingo, jadąc w kierunku centrum Konstantynowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem volkswagen polo. Na skutek wypadku, w wyniku poniesionych obrażeń zmarł 36-letni łodzianin, kierujący volkswagenem.

Kierujący citroenem był trzeźwy. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z pabianickiej komendy powiatowej.