wersja testowa serwisu

Spędź kolejny tydzień z kutnowskim Sztabem WOŚP

tydzien_wosp_1280x7201

Ostatnia prosta przed 29. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Już w tę niedzielę na ulice Kutna wyjdą wolontariusze, a przedstawiciele kutnowskiego Sztabu będą z Wami za pośrednictwem Studia ONLINE.

Pobór krwi stał się nieodłącznym elementem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i nie inaczej będzie w tym roku. Punkt pobrań będzie dostępny w godz. 10:00 - 13:30 w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym, przy ul. Kościuszki 52.

- W tym trudnym okresie krew jest niezwykle ważna. Dlatego prosimy wszystkich, którzy mogą do jej oddawania. Tak niewiele może uratować życie, w tym szczególnie trudnym okresie pokażmy, że nic nie jest w stanie powstrzymać dobra - mówi Szef Sztabu 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie, Izabela Filipowicz - Stępniak.

W tym tygodniu nie zabraknie także stałych cyklów programowych.

- Ten tydzień zapowiada się naprawdę edukacyjnie. Przygotowaliśmy aż trzy odcinki z serii Akcja edukacja oraz ostatnią odsłonę cyklu Zrób sobie finał! - dodaje Izabela Filipowicz - Stepniak. - Uwaga! Wszystkich wolontariuszy prosimy o sprawdzanie swoich skrzynek mailowych. Wysłaliśmy Wam najważniejsze informacje dotyczące przebiegu Finału. Pamiętajcie, 29. Finał WOŚP już w niedzielę, dlatego bądźcie z nami i obserwujcie nas na Facebook'u!

Poniedziałek, 18:00
Studio ONLINE - zapowiedź tygodnia

Środa
18:00 - Akcja edukacja #3
20:00 - Zrób sobie finał! - Budujemy z Leo

Piątek
18:00 - Akcja edukacja z Fundacją Pro Aperte
20:00 - Akcja edukacja #4