wersja testowa serwisu

Starosta Kutnowski Daniel Kowalik z wizytą w szkołach

herb-DSC-0527-163048887_20210901-114609_1
fot. Starostwo Powiatowe w Kutnie

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego Starosta Kutnowski - Daniel Kowalik odwiedził SOSW nr 1 i SOSW nr 2 w Kutnie.

Starosta Kutnowski Daniel Kowalik odwiedził 1 września br. dwie szkoły, które są jednostkami organizacyjnymi Powiatu Kutnowskiego: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Kutnie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Kutnie.

Na ten nowy rok szkolny wszystkim Uczniom życzę wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów, radości z sukcesów szkolnych oraz przyjemności z odkrywania wiedzy. Natomiast Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzę, aby Państwa zaangażowanie i profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu były źródłem satysfakcji i spełnienia zawodowego – mówił podczas rozpoczęcia nowego roku szkolnego Starosta Kutnowski, Daniel Kowalik.

Dyrektorzy obu placówek poinformowali rodziców o możliwości zaszczepienia dzieci przeciw SARS-CoV-2 od 12 roku życia. Ponadto przypomniano o uczniom, że przez następne miesiące praca w szkole będzie odbywała się w warunkach reżimu sanitarnego.

źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie

Zobacz zdjęcia: