wersja testowa serwisu

Starostwo Powiatowe zaprasza do udziału w konkursie filmowym z okazji Dnia Dziecka

teen-1718115_960_720

Starosta Kutnowski ogłasza konkurs filmowy pt. „Moje życzenia na Dzień Dziecka", który związany jest z obchodami Dnia Dziecka, przypadającymi na 1 czerwca br. 

Regulamin konkursu:
1. Konkurs skierowany jest dla wszystkich rodziców, a także WSZYSTKICH osób – które chcą złożyć życzenia z okazji Dnia Dziecka.
2. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie zrobionego przez siebie filmiku za pomocą telefonu komórkowego z życzeniami dla dzieci.
3. Film nie powinien przekraczać 30 sekund.
4. Nagrane filmiki należy przesyłać za pomocą Facebook na adres https://www.facebook.com/powiatkutno/
5. Termin nadsyłania filmów upływa o godzinie 10.00 w dniu 28 maja br.
6. Nagrane filmy wraz z imieniem osoby nagranej (i ew. nazwiskiem oraz miejscowością w której mieszka) zostaną zmontowane w jeden film, który zostanie w dniu 1 czerwca opublikowany na FB Powiatu Kutnowskiego, YouTube oraz innych mediach społecznościowych, a także udostępniony lokalnym mediom. Organizator zastrzega sobie możliwość emitowania pojedynczych filmów.
7. Nagrodami w konkursie będą gadżety promujące Powiat Kutnowski, które otrzyma każdy z uczestników. Trzech uczestników konkursu, których filmy zostaną wyróżnione, otrzyma dodatkowo od Starosty Kutnowskiego, powiatowe puzzle przedstawiające Muzeum-Zamek w Oporowie.
8. Organizator zastrzega sobie możliwość niepublikowania danego nagrania, jeśli nie będzie ono spełniało norm merytorycznych i technicznych.
9. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest podpisanie zgłoszenia konkursowego oraz klauzuli RODO, które zostaną opublikowane wraz z regulaminem na FB Powiatu Kutnowskiego i przesłanie dokumentów wraz z nadesłanym filmem.
10. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Starostwa Powiatowego w Kutnie.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa w TYM MIEJSCU.