wersja testowa serwisu

Startuje konkurs "Aktywnie i bezpiecznie spędzam wakacje"

Zrzut-ekranu-2021-06-30-o-08.22.28

Już 1 lipca rusza konkurs na pracę plastyczną połączoną z fotorelacją z wakacji. Adresowany do dzieci i młodzieży konkurs ma na celu między innymi, podniesienie poziomu wiedzy dzieci, młodzieży w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa oraz zachęcenie młodych ludzi do realizacji kreatywnych zadań, rozwijania własnych pasji, umiejętności twórczych. Zapraszamy do udziału. Rozstrzygnięcie konkursu 29 sierpnia 2021 roku.

Konkurs "Aktywnie i bezpiecznie spędzam wakacje" jest współorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kutnie, Urząd Gminy w Krzyżanowie, Urząd Gminy Strzelce oraz Urząd Gminy w Dąbrowicach. Kierowany jest do dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 6-9 lat oraz 10-14 lat.

Zadaniem dzieci uczestniczących w konkursie jest stworzenie pracy plastycznej w formie fotorelacji z wakacji, pokazującej aktywne i bezpieczne formy spędzania czasu wolnego. Praca powinna obrazować formy spędzania wakacji, które dziecko wspólnie z rodzicami lub samo realizowało podczas wakacyjnego odpoczynku. Praca powinna podkreślać również aspekt na co należy zwracać uwagę aby ten wypoczynek był bezpieczny. Praca powinna zawierać zdjęcia wykonane podczas wakacyjnych wypraw, które należy wkomponować w projekt pracy plastycznej.

Szczegóły w regulaminie w TYM MIEJSCU.